MAP130-1012G
BelBel
Bel
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MAP130-1012G
Manufacturer/Brand: Bel
Product description AC/DC CONVERTER 12V 130W
Datasheets: MAP130-1012G.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 350 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 350 pcs
Reference Price (In US Dollars)
40 pcs
  • Message
Specifications of MAP130-1012G
Part Number MAP130-1012G Manufacturer Bel
Description AC/DC CONVERTER 12V 130W Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 350 pcs Data sheet MAP130-1012G.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
MAP130-1005
MAP130-1005
Manufacturers: Bel
Description: AC/DC CONVERTER 5V 130W
In stock: 5775 pcs
Download: MAP130-1005.pdf
RFQ
MAP130-1024G
MAP130-1024G
Manufacturers: Bel
Description: AC/DC CONVERTER 24V 130W
In stock: 293 pcs
Download: MAP130-1024G.pdf
RFQ
Description: AC/DC CONVERTER 12V 130W