DPO-1.0-150
TalemaTalema
DPO-1.0-150 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DPO-1.0-150
Manufacturer/Brand: Talema
Product description FIXED IND 150UH 1A 123 MOHM TH
Datasheets: DPO-1.0-150.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1500 pcs
  • Message
Specifications of DPO-1.0-150
Part Number DPO-1.0-150 Manufacturer Talema
Description FIXED IND 150UH 1A 123 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant