DPO-0.5-330
TalemaTalema
DPO-0.5-330 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DPO-0.5-330
Manufacturer/Brand: Talema
Product description FIXED IND 330UH 500MA 265 MOHM
Datasheets: DPO-0.5-330.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1500 pcs
  • Message
Specifications of DPO-0.5-330
Part Number DPO-0.5-330 Manufacturer Talema
Description FIXED IND 330UH 500MA 265 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant