DPO-0.5-470
TalemaTalema
DPO-0.5-470 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DPO-0.5-470
Manufacturer/Brand: Talema
Product description FIXED IND 470UH 500MA 322 MOHM
Datasheets: DPO-0.5-470.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of DPO-0.5-470
Part Number DPO-0.5-470 Manufacturer Talema
Description FIXED IND 470UH 500MA 322 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant