DPO-2.0-150
TalemaTalema
DPO-2.0-150 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DPO-2.0-150
Manufacturer/Brand: Talema
Product description FIXED IND 150UH 2A 106 MOHM TH
Datasheets: DPO-2.0-150.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of DPO-2.0-150
Part Number DPO-2.0-150 Manufacturer Talema
Description FIXED IND 150UH 2A 106 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant