DPO-3.0-220
TalemaTalema
DPO-3.0-220 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DPO-3.0-220
Manufacturer/Brand: Talema
Product description FIXED IND 220UH 3A 134 MOHM TH
Datasheets: DPO-3.0-220.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of DPO-3.0-220
Part Number DPO-3.0-220 Manufacturer Talema
Description FIXED IND 220UH 3A 134 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant