DPO-5.0-100
TalemaTalema
DPO-5.0-100 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DPO-5.0-100
Manufacturer/Brand: Talema
Product description FIXED IND 100UH 5A 59 MOHM TH
Datasheets: DPO-5.0-100.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of DPO-5.0-100
Part Number DPO-5.0-100 Manufacturer Talema
Description FIXED IND 100UH 5A 59 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant