DPO-0.5-100
TalemaTalema
DPO-0.5-100 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DPO-0.5-100
Manufacturer/Brand: Talema
Product description FIXED IND 100UH 500MA 140 MOHM
Datasheets: DPO-0.5-100.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1500 pcs
  • Message
Specifications of DPO-0.5-100
Part Number DPO-0.5-100 Manufacturer Talema
Description FIXED IND 100UH 500MA 140 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant