FK14C0G1H272J
TDK CorporationTDK Corporation
FK14C0G1H272J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: FK14C0G1H272J
Manufacturer/Brand: TDK Corporation
Product description CAP CER 2700PF 50V C0G RADIAL
Datasheets: 1.FK14C0G1H272J.pdf2.FK14C0G1H272J.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of FK14C0G1H272J
Part Number FK14C0G1H272J Manufacturer TDK Corporation
Description CAP CER 2700PF 50V C0G RADIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 238528 pcs Data sheet 1.FK14C0G1H272J.pdf2.FK14C0G1H272J.pdf
Related Products
FK14C0G1H333JN006
FK14C0G1H333JN006
Manufacturers: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.033UF 50V C0G RADIAL
In stock: 4071 pcs
Download: FK14C0G1H333JN006.pdf
RFQ
FK14C0G1H272JN006
FK14C0G1H272JN006
Manufacturers: TDK Corporation
Description: CAP CER 2700PF 50V C0G RADIAL