FK14C0G1H103JN006
TDK CorporationTDK Corporation
FK14C0G1H103JN006 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: FK14C0G1H103JN006
Manufacturer/Brand: TDK Corporation
Product description CAP CER 10000PF 50V C0G RADIAL
Datasheets: 1.FK14C0G1H103JN006.pdf2.FK14C0G1H103JN006.pdf
  • Message
Specifications of FK14C0G1H103JN006
Part Number FK14C0G1H103JN006 Manufacturer TDK Corporation
Description CAP CER 10000PF 50V C0G RADIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 5967 pcs Data sheet 1.FK14C0G1H103JN006.pdf2.FK14C0G1H103JN006.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
FK14C0G1H272J
FK14C0G1H272J
Manufacturers: TDK Corporation
Description: CAP CER 2700PF 50V C0G RADIAL
In stock: 238528 pcs
Download: FK14C0G1H272J.pdf
RFQ
FK13M
FK13M
Manufacturers: TPI (Test Products International)
Description: CHISEL PROBE INTERCHANGE HANDLE
Download: FK13M.pdf
RFQ
FK13AEIHI0.032768-T3
FK13AEIHI0.032768-T3
Manufacturers: Fox Electronics
Description: CRYSTAL 32.768KHZ 12.5PF SMD
Download: FK13AEIHI0.032768-T3.pdf
FK14C0G1H153JN006
FK14C0G1H153JN006
Manufacturers: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.015UF 50V C0G RADIAL
Download: FK14C0G1H153JN006.pdf
FK14C0G1H103J
FK14C0G1H103J
Description: CAP CER 10000PF 50V C0G RADIAL