FK14C0G1H153JN006
TDK CorporationTDK Corporation
FK14C0G1H153JN006 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: FK14C0G1H153JN006
Manufacturer/Brand: TDK Corporation
Product description CAP CER 0.015UF 50V C0G RADIAL
Datasheets: 1.FK14C0G1H153JN006.pdf2.FK14C0G1H153JN006.pdf
  • Message
Specifications of FK14C0G1H153JN006
Part Number FK14C0G1H153JN006 Manufacturer TDK Corporation
Description CAP CER 0.015UF 50V C0G RADIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 5595 pcs Data sheet 1.FK14C0G1H153JN006.pdf2.FK14C0G1H153JN006.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
FK14C0G1H332JN006
FK14C0G1H332JN006
Manufacturers: TDK Corporation
Description: CAP CER 3300PF 50V C0G RADIAL