FK14C0G1H392J
TDK CorporationTDK Corporation
FK14C0G1H392J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: FK14C0G1H392J
Manufacturer/Brand: TDK Corporation
Product description CAP CER 3900PF 50V C0G RADIAL
Datasheets: 1.FK14C0G1H392J.pdf2.FK14C0G1H392J.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of FK14C0G1H392J
Part Number FK14C0G1H392J Manufacturer TDK Corporation
Description CAP CER 3900PF 50V C0G RADIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 880216 pcs Data sheet 1.FK14C0G1H392J.pdf2.FK14C0G1H392J.pdf
Related Products
FK14C0G1H332J
FK14C0G1H332J
Manufacturers: TDK Corporation
Description: CAP CER 3300PF 50V C0G RADIAL
In stock: 267502 pcs
Download: FK14C0G1H332J.pdf
RFQ
FK14C0G1H392JN006
FK14C0G1H392JN006
Manufacturers: TDK Corporation
Description: CAP CER 3900PF 50V C0G RADIAL