PCMB063T-1R0MS
SusumuSusumu
PCMB063T-1R0MS Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PCMB063T-1R0MS
Manufacturer/Brand: Susumu
Product description FIXED IND 1UH 11A 10 MOHM SMD
Datasheets: 1.PCMB063T-1R0MS.pdf2.PCMB063T-1R0MS.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Message
Specifications of PCMB063T-1R0MS
Part Number PCMB063T-1R0MS Manufacturer Susumu
Description FIXED IND 1UH 11A 10 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant