PCMB053T-1R2MS
SusumuSusumu
PCMB053T-1R2MS Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PCMB053T-1R2MS
Manufacturer/Brand: Susumu
Product description FIXED IND 1.2UH 6.5A 16 MOHM SMD
Datasheets: 1.PCMB053T-1R2MS.pdf2.PCMB053T-1R2MS.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
3000 pcs
  • Message
Specifications of PCMB053T-1R2MS
Part Number PCMB053T-1R2MS Manufacturer Susumu
Description FIXED IND 1.2UH 6.5A 16 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant