PCMB042T-1R5MS
SusumuSusumu
PCMB042T-1R5MS Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PCMB042T-1R5MS
Manufacturer/Brand: Susumu
Product description FIXED IND 1.5UH 4A 46 MOHM SMD
Datasheets: PCMB042T-1R5MS.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
4000 pcs
  • Message
Specifications of PCMB042T-1R5MS
Part Number PCMB042T-1R5MS Manufacturer Susumu
Description FIXED IND 1.5UH 4A 46 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant