PCMB042T-1R0MS
SusumuSusumu
PCMB042T-1R0MS Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PCMB042T-1R0MS
Manufacturer/Brand: Susumu
Product description FIXED IND 1UH 4.5A 27 MOHM SMD
Datasheets: PCMB042T-1R0MS.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
4000 pcs
  • Message
Specifications of PCMB042T-1R0MS
Part Number PCMB042T-1R0MS Manufacturer Susumu
Description FIXED IND 1UH 4.5A 27 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant