PCMB042T-2R2MS
SusumuSusumu
PCMB042T-2R2MS Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PCMB042T-2R2MS
Manufacturer/Brand: Susumu
Product description FIXED IND 2.2UH 3A 58 MOHM SMD
Datasheets: PCMB042T-2R2MS.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of PCMB042T-2R2MS
Part Number PCMB042T-2R2MS Manufacturer Susumu
Description FIXED IND 2.2UH 3A 58 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 77297 pcs Data sheet PCMB042T-2R2MS.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PCMB-7
PCMB-7
Manufacturers: Panduit
Description: MKR WIRE BOOK 'L1-L3' 10PC
In stock: 2774 pcs
Download: PCMB-7.pdf
RFQ
PCMB042T-R22MS
PCMB042T-R22MS
Manufacturers: Susumu
Description: FIXED IND 220NH 9A 6.6 MOHM SMD
Download: PCMB042T-R22MS.pdf
RFQ
PCMB-6
PCMB-6
Manufacturers: Panduit
Description: MKR WIRE BOOK 'T1-T3' 10PC
Download: PCMB-6.pdf
PCMB053T-1R0MS
PCMB053T-1R0MS
Manufacturers: Susumu
Description: FIXED IND 1UH 7A 14 MOHM SMD
Download: PCMB053T-1R0MS.pdf
PCMB-9
PCMB-9
Description: MRKR WIRE 1-3 A-C L1/2/3 T1/2/3
Download: PCMB-9.pdf
PCMB042T-R47MS
PCMB042T-R47MS
Description: FIXED IND 470NH 7A 14 MOHM SMD
Download: PCMB042T-R47MS.pdf
PCMB053T-1R2MS
PCMB053T-1R2MS
Description: FIXED IND 1.2UH 6.5A 16 MOHM SMD