PCMB063T-1R5MS
SusumuSusumu
PCMB063T-1R5MS Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PCMB063T-1R5MS
Manufacturer/Brand: Susumu
Product description FIXED IND 1.5UH 9A 15 MOHM SMD
Datasheets: 1.PCMB063T-1R5MS.pdf2.PCMB063T-1R5MS.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
3000 pcs
  • Message
Specifications of PCMB063T-1R5MS
Part Number PCMB063T-1R5MS Manufacturer Susumu
Description FIXED IND 1.5UH 9A 15 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant