PCMB063T-2R2MS
SusumuSusumu
PCMB063T-2R2MS Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PCMB063T-2R2MS
Manufacturer/Brand: Susumu
Product description FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD
Datasheets: 1.PCMB063T-2R2MS.pdf2.PCMB063T-2R2MS.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Message
Specifications of PCMB063T-2R2MS
Part Number PCMB063T-2R2MS Manufacturer Susumu
Description FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant