PCMB063T-3R3MS
SusumuSusumu
PCMB063T-3R3MS Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PCMB063T-3R3MS
Manufacturer/Brand: Susumu
Product description FIXED IND 3.3UH 6A 30 MOHM SMD
Datasheets: 1.PCMB063T-3R3MS.pdf2.PCMB063T-3R3MS.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
3000 pcs
  • Message
Specifications of PCMB063T-3R3MS
Part Number PCMB063T-3R3MS Manufacturer Susumu
Description FIXED IND 3.3UH 6A 30 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant