G7L1ATDC24
OmronOmron
Omron
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: G7L1ATDC24
Manufacturer/Brand: Omron
Product description RELAY GEN PURPOSE
Datasheets:
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of G7L1ATDC24
Part Number G7L1ATDC24 Manufacturer Omron
Description RELAY GEN PURPOSE Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 7109 pcs Data sheet
Related Products
G7L-2A-X DC12
G7L-2A-X DC12
Manufacturers: Omron
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 12V
In stock: 1122 pcs
Download: G7L-2A-X DC12.pdf
RFQ
G7L-2A-X-L DC24
G7L-2A-X-L DC24
Manufacturers: Omron
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 24V