G7L1ABUBJAC100120BYOMI
Product Overview
Part Number: G7L1ABUBJAC100120BYOMI
Manufacturer/Brand: Omron
Product description RELAY GEN PURPOSE
Datasheets: G7L1ABUBJAC100120BYOMI.pdf
  • Message
Specifications of G7L1ABUBJAC100120BYOMI
Part Number G7L1ABUBJAC100120BYOMI Manufacturer Omron
Description RELAY GEN PURPOSE Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 6141 pcs Data sheet G7L1ABUBJAC100120BYOMI.pdf
Related Products
G7L-2A-X DC24
G7L-2A-X DC24
Manufacturers: Omron
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 24V
In stock: 937 pcs
Download: G7L-2A-X DC24.pdf
RFQ
G7L1ABAC24BYOMI
G7L1ABAC24BYOMI
Manufacturers: Omron
Description: RELAY GEN PURPOSE
In stock: 5962 pcs
Download:
RFQ
G7L1ATDC24
G7L1ATDC24
Description: RELAY GEN PURPOSE
Download:
G7L-CUEB
G7L-CUEB
Manufacturers: Carlo Gavazzi
Description: RS232 COMM EXPANSION
In stock: 652 pcs
G7L-2A-X DC12
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 12V