G7L1ABAC24BYOMI
OmronOmron
Omron
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: G7L1ABAC24BYOMI
Manufacturer/Brand: Omron
Product description RELAY GEN PURPOSE
Datasheets:
Reference Price (In US Dollars)
20 pcs
  • Message
Specifications of G7L1ABAC24BYOMI
Part Number G7L1ABAC24BYOMI Manufacturer Omron
Description RELAY GEN PURPOSE Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 5962 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
G7L-2A-X DC24
G7L-2A-X DC24
Manufacturers: Omron
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 24V
In stock: 937 pcs
Download: G7L-2A-X DC24.pdf
RFQ
G7L-CUEC
G7L-CUEC
Manufacturers: Carlo Gavazzi
Description: RS485 COMM EXPANSION
In stock: 579 pcs
Download:
RFQ
G7L-2A-X DC12
G7L-2A-X DC12
Manufacturers: Omron
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 12V