G7L1ABUBAC100120BYOMI
Product Overview
Part Number: G7L1ABUBAC100120BYOMI
Manufacturer/Brand: Omron
Product description RELAY GEN PURPOSE
Datasheets: G7L1ABUBAC100120BYOMI.pdf
  • Message
Specifications of G7L1ABUBAC100120BYOMI
Part Number G7L1ABUBAC100120BYOMI Manufacturer Omron
Description RELAY GEN PURPOSE Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 5180 pcs Data sheet G7L1ABUBAC100120BYOMI.pdf
Related Products
G7L-2A-X-L DC12
G7L-2A-X-L DC12
Manufacturers: Omron
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 12V
In stock: 1125 pcs
Download: G7L-2A-X-L DC12.pdf
RFQ
G7L-CUEB
G7L-CUEB
Manufacturers: Carlo Gavazzi
Description: RS232 COMM EXPANSION
In stock: 652 pcs
Download:
RFQ
G7L-2A-X-L DC24
G7L-2A-X-L DC24
Manufacturers: Omron
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 24V
In stock: 987 pcs
Download: G7L-2A-X-L DC24.pdf
G7L1ABUBJAC100120BYOMI
G7L1ABUBJAC100120BYOMI
Description: RELAY GEN PURPOSE
Download: G7L1ABUBJAC100120BYOMI.pdf
Download:
G7L2APAC200240
G7L2APAC200240
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 240V
G7L-2A-X DC12
G7L-2A-X DC12
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 12V