G7L1ABUBJCBAC12BYOMI
OmronOmron
Omron
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: G7L1ABUBJCBAC12BYOMI
Manufacturer/Brand: Omron
Product description RELAY GEN PURPOSE
Datasheets: G7L1ABUBJCBAC12BYOMI.pdf
Reference Price (In US Dollars)
20 pcs
  • Message
Specifications of G7L1ABUBJCBAC12BYOMI
Part Number G7L1ABUBJCBAC12BYOMI Manufacturer Omron
Description RELAY GEN PURPOSE Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 7519 pcs Data sheet G7L1ABUBJCBAC12BYOMI.pdf
Related Products
G7L1ABUBAC100120BYOMI
G7L1ABUBAC100120BYOMI
Manufacturers: Omron
Description: RELAY GEN PURPOSE
In stock: 5180 pcs
Download: G7L1ABUBAC100120BYOMI.pdf
RFQ
G7L-2A-X DC24
G7L-2A-X DC24
Manufacturers: Omron
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 24V
In stock: 937 pcs
Download: G7L-2A-X DC24.pdf
RFQ
G7L-CUEC
G7L-CUEC
Manufacturers: Carlo Gavazzi
Description: RS485 COMM EXPANSION
In stock: 579 pcs
Download:
G7L-2A-X-L DC12
G7L-2A-X-L DC12
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 12V