EKMM451VND122MB80T
Product Overview
Part Number: EKMM451VND122MB80T
Manufacturer/Brand: Nippon Chemi-Con
Product description CAP ALUM 1200UF 20% 450V SNAP
Datasheets: EKMM451VND122MB80T.pdf
Reference Price (In US Dollars)
64 pcs
  • Message
Specifications of EKMM451VND122MB80T
Part Number EKMM451VND122MB80T Manufacturer Nippon Chemi-Con
Description CAP ALUM 1200UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant