EKMM451VNN121MP40S
Product Overview
Part Number: EKMM451VNN121MP40S
Manufacturer/Brand: Nippon Chemi-Con
Product description CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Datasheets: EKMM451VNN121MP40S.pdf
  • Message
Specifications of EKMM451VNN121MP40S
Part Number EKMM451VNN121MP40S Manufacturer Nippon Chemi-Con
Description CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant