EKMM451VEN271MA35T
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
Nippon Chemi-Con
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: EKMM451VEN271MA35T
Manufacturer/Brand: Nippon Chemi-Con
Product description CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Datasheets:
Reference Price (In US Dollars)
200 pcs
  • Message
Specifications of EKMM451VEN271MA35T
Part Number EKMM451VEN271MA35T Manufacturer Nippon Chemi-Con
Description CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant