EKMM421VSN471MA45T
Product Overview
Part Number: EKMM421VSN471MA45T
Manufacturer/Brand: Nippon Chemi-Con
Product description CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP
Datasheets: EKMM421VSN471MA45T.pdf
  • Message
Specifications of EKMM421VSN471MA45T
Part Number EKMM421VSN471MA45T Manufacturer Nippon Chemi-Con
Description CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant