EKMM451VEN221MR35T
Product Overview
Part Number: EKMM451VEN221MR35T
Manufacturer/Brand: Nippon Chemi-Con
Product description CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Datasheets:
  • Message
Specifications of EKMM451VEN221MR35T
Part Number EKMM451VEN221MR35T Manufacturer Nippon Chemi-Con
Description CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant