EKMM421VSN331MA35S
Product Overview
Part Number: EKMM421VSN331MA35S
Manufacturer/Brand: Nippon Chemi-Con
Product description CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
Datasheets: EKMM421VSN331MA35S.pdf
  • Message
Specifications of EKMM421VSN331MA35S
Part Number EKMM421VSN331MA35S Manufacturer Nippon Chemi-Con
Description CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant