EKMM421VSN221MP50S
Product Overview
Part Number: EKMM421VSN221MP50S
Manufacturer/Brand: Nippon Chemi-Con
Product description CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
Datasheets: EKMM421VSN221MP50S.pdf
  • Message
Specifications of EKMM421VSN221MP50S
Part Number EKMM421VSN221MP50S Manufacturer Nippon Chemi-Con
Description CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant