EKMM421VSN151MP40T
Product Overview
Part Number: EKMM421VSN151MP40T
Manufacturer/Brand: Nippon Chemi-Con
Product description CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP
Datasheets: EKMM421VSN151MP40T.pdf
  • Message
Specifications of EKMM421VSN151MP40T
Part Number EKMM421VSN151MP40T Manufacturer Nippon Chemi-Con
Description CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant