EKMM421VNN391MR50S
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
Nippon Chemi-Con
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: EKMM421VNN391MR50S
Manufacturer/Brand: Nippon Chemi-Con
Product description CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
Datasheets: EKMM421VNN391MR50S.pdf
Reference Price (In US Dollars)
200 pcs
  • Message
Specifications of EKMM421VNN391MR50S
Part Number EKMM421VNN391MR50S Manufacturer Nippon Chemi-Con
Description CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant