EKMM421VNN221MR35W
Product Overview
Part Number: EKMM421VNN221MR35W
Manufacturer/Brand: Nippon Chemi-Con
Product description CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
Datasheets: EKMM421VNN221MR35W.pdf
  • Message
Specifications of EKMM421VNN221MR35W
Part Number EKMM421VNN221MR35W Manufacturer Nippon Chemi-Con
Description CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant