EKMM401VSN681MA50T
Product Overview
Part Number: EKMM401VSN681MA50T
Manufacturer/Brand: Nippon Chemi-Con
Product description CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Datasheets: EKMM401VSN681MA50T.pdf
  • Message
Specifications of EKMM401VSN681MA50T
Part Number EKMM401VSN681MA50T Manufacturer Nippon Chemi-Con
Description CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant