EKMM401VSN680MQ20S
Product Overview
Part Number: EKMM401VSN680MQ20S
Manufacturer/Brand: Nippon Chemi-Con
Product description CAP ALUM 68UF 20% 400V SNAP
Datasheets: EKMM401VSN680MQ20S.pdf
  • Message
Specifications of EKMM401VSN680MQ20S
Part Number EKMM401VSN680MQ20S Manufacturer Nippon Chemi-Con
Description CAP ALUM 68UF 20% 400V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant