EKMM421VNN471MR60T
Product Overview
Part Number: EKMM421VNN471MR60T
Manufacturer/Brand: Nippon Chemi-Con
Product description CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP
Datasheets: EKMM421VNN471MR60T.pdf
  • Message
Specifications of EKMM421VNN471MR60T
Part Number EKMM421VNN471MR60T Manufacturer Nippon Chemi-Con
Description CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant