EKMM421VSN181MP45S
Product Overview
Part Number: EKMM421VSN181MP45S
Manufacturer/Brand: Nippon Chemi-Con
Product description CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP
Datasheets: EKMM421VSN181MP45S.pdf
  • Message
Specifications of EKMM421VSN181MP45S
Part Number EKMM421VSN181MP45S Manufacturer Nippon Chemi-Con
Description CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant