EKMM451VNN121MP40T
Product Overview
Part Number: EKMM451VNN121MP40T
Manufacturer/Brand: Nippon Chemi-Con
Product description CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Datasheets: EKMM451VNN121MP40T.pdf
Reference Price (In US Dollars)
200 pcs
  • Message
Specifications of EKMM451VNN121MP40T
Part Number EKMM451VNN121MP40T Manufacturer Nippon Chemi-Con
Description CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant