RVA1E270MNG
NichiconNichicon
RVA1E270MNG Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: RVA1E270MNG
Manufacturer/Brand: Nichicon
Product description CAP ALUM POLY 27UF 20% 25V SMD
Datasheets: 1.RVA1E270MNG.pdf2.RVA1E270MNG.pdf3.RVA1E270MNG.pdf
  • Message
Specifications of RVA1E270MNG
Part Number RVA1E270MNG Manufacturer Nichicon
Description CAP ALUM POLY 27UF 20% 25V SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 6128 pcs Data sheet 1.RVA1E270MNG.pdf2.RVA1E270MNG.pdf3.RVA1E270MNG.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
RVA0J101MNG
RVA0J101MNG
Manufacturers: Nichicon
Description: CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
In stock: 5735 pcs
Download: RVA0J101MNG.pdf
RFQ
RVA0G151MNG
RVA0G151MNG
Manufacturers: Nichicon
Description: CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD
Download: RVA0G151MNG.pdf
RFQ
RVAMJKSME-S1
RVAMJKSME-S1
Manufacturers: Belden
Description: REVCONN 10GX JACK METAL
Download: RVAMJKSME-S1.pdf
RVA1E150MNG
RVA1E150MNG
Description: CAP ALUM POLY 15UF 20% 25V SMD