RVA0E221MNG
NichiconNichicon
RVA0E221MNG Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: RVA0E221MNG
Manufacturer/Brand: Nichicon
Product description CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD
Datasheets: 1.RVA0E221MNG.pdf2.RVA0E221MNG.pdf3.RVA0E221MNG.pdf
  • Message
Specifications of RVA0E221MNG
Part Number RVA0E221MNG Manufacturer Nichicon
Description CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant