LGN2C681MELA25
NichiconNichicon
LGN2C681MELA25 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: LGN2C681MELA25
Manufacturer/Brand: Nichicon
Product description CAP ALUM 680UF 20% 160V SNAP
Datasheets: 1.LGN2C681MELA25.pdf2.LGN2C681MELA25.pdf
  • Message
Specifications of LGN2C681MELA25
Part Number LGN2C681MELA25 Manufacturer Nichicon
Description CAP ALUM 680UF 20% 160V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant