LGN2C681MELZ35
NichiconNichicon
LGN2C681MELZ35 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: LGN2C681MELZ35
Manufacturer/Brand: Nichicon
Product description CAP ALUM 680UF 20% 160V SNAP
Datasheets: 1.LGN2C681MELZ35.pdf2.LGN2C681MELZ35.pdf
  • Message
Specifications of LGN2C681MELZ35
Part Number LGN2C681MELZ35 Manufacturer Nichicon
Description CAP ALUM 680UF 20% 160V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant