LQH44NN151K03L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH44NN151K03L Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: LQH44NN151K03L
Manufacturer/Brand: Murata Electronics
Product description FIXED IND 150UH 260MA 920 MOHM
Datasheets: LQH44NN151K03L.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of LQH44NN151K03L
Part Number LQH44NN151K03L Manufacturer Murata Electronics
Description FIXED IND 150UH 260MA 920 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant