LQH44NN2R2M03L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH44NN2R2M03L Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: LQH44NN2R2M03L
Manufacturer/Brand: Murata Electronics
Product description FIXED IND 2.2UH 2.5A 19 MOHM SMD
Datasheets: LQH44NN2R2M03L.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of LQH44NN2R2M03L
Part Number LQH44NN2R2M03L Manufacturer Murata Electronics
Description FIXED IND 2.2UH 2.5A 19 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant