LQH44NN100K03L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH44NN100K03L Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: LQH44NN100K03L
Manufacturer/Brand: Murata Electronics
Product description FIXED IND 10UH 1.3A 87.1 MOHM
Datasheets: LQH44NN100K03L.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of LQH44NN100K03L
Part Number LQH44NN100K03L Manufacturer Murata Electronics
Description FIXED IND 10UH 1.3A 87.1 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant