LQH44NN101K03L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH44NN101K03L Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: LQH44NN101K03L
Manufacturer/Brand: Murata Electronics
Product description FIXED IND 100UH 300MA 540 MOHM
Datasheets: 1.LQH44NN101K03L.pdf2.LQH44NN101K03L.pdf3.LQH44NN101K03L.pdf
Reference Price (In US Dollars)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of LQH44NN101K03L
Part Number LQH44NN101K03L Manufacturer Murata Electronics
Description FIXED IND 100UH 300MA 540 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant