LQH43PN8R2M26L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH43PN8R2M26L Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: LQH43PN8R2M26L
Manufacturer/Brand: Murata Electronics
Product description FIXED IND 8.2UH 1.3A 128 MOHM
Datasheets: 1.LQH43PN8R2M26L.pdf2.LQH43PN8R2M26L.pdf3.LQH43PN8R2M26L.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of LQH43PN8R2M26L
Part Number LQH43PN8R2M26L Manufacturer Murata Electronics
Description FIXED IND 8.2UH 1.3A 128 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant