337HSM025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 337HSM025M
Manufacturer/Brand: Illinois Capacitor
Product description CAP ALUM 330UF 20% 25V THRU HOLE
Datasheets: 337HSM025M.pdf
  • Message
Specifications of 337HSM025M
Part Number 337HSM025M Manufacturer Illinois Capacitor
Description CAP ALUM 330UF 20% 25V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant